Make your own free website on Tripod.com
بالا بردن سرعت اینترنت

Internet & Computer Security Terrorism

               

http://www.cpu.dom.ir

در این وب سایت سعی میشود جدیدترین و کامل ترین آموزشها داده شود: آموزش تروجان..آموزش نرم افزادهای هک. . هک کلاینت.. هک سرور. . بالا بردن سرعت اینترنت.. راههای نفوذ به ویندوز .. نحوه از کار انداختن رمز بایوس..و دهها آموزش دیگر... آموزش نفوذ به سیستمها منتظر حضور شما عزیزان است. در صورت تمایل میتوانید مطالب آموزشی خود را با نام نویسنده مطلب در سایت قرار دهید و یا میتوانید برای برای مدیر سایت از طریق یاهو میل بزنید. لطفا میلتان را به صورت فارسی بنویسید تا مطالب شما با نام خودتان در صفحه اصلی سایت قرار داده شود. با تشکر ممد هکر

 

هيچ گو نه مسئو ليتي‌ نسبت به استفاده غير مجاز نمي پذيرد http://www.cpu.dom.ir

                                              دانلــودها       بالا بردن سرعت اینترنت       آموزش هک         آموزش رجیستری      خطاهای مودم  

 

 

( بسم الله الرحمن الرحیم )

 بالا بردن سرعت اينترنت : 

به نام خدا سلام عزيزان امروز می خوام روشها و بر نامه هايی را به شما آموزش بدم که بتوانيد سرعت اينترنت خود را تا حد نسبتا زيادی بالا ببريد. بهترين  برنامه بالابرنده سرعت ONSpeed نام دارد که سرعت اينترنت را  ۷ برابر ميکند .  قبل از آموزش اين برنامه و ديگر برنامه ها روشهای ديگری را برای بالا بردن سرعت اينترنت به شما آموزش می دهم.

1- اولين روش استفاده از رجيستری ميباشد. به زير کليد زير برويد:

HKEY-CURRENT-USER\Software\Microsoft\Windows\CurrenetVersion\Internet Settings 

در سمت راست صفحه regedit  داده هايی  را از نوع Dword و با نام های  MaxConnectionsPerServer و MaxConnectionPer_OServer ايجاد کنيد . روی داده ی اول دبل کليک کنيد ودر کادر Value Data عدد ۸ را وارد کنيد و بهمين ترتيب برای داده دومی حرف a را وارد کنيد. به بزرگی و کوچکی حروف توجه کنيد. کامپيوتر را Restert کنيد. بااين روش هر صفحه ای را که برای دومين بار يا بعد از آن که خواستيد باز شود به سرعت باز ميشود و سرعت اينترنت را چند برابر می کند.

۲- دومين روش استفاده از کد زيرمی باشد اين کد را بايستی در فايل system.ini ويندوز به جای عبارت [386enh] بنويسيد.برای باز کردن فايل system.ini  در run عبارت system.ini را type کرده و ok کنيد. اين کد روی همه ی ISP ها کار نميکند ولی اگر روی يک ISP  کار کند هر يک دقيقه اينترنت را چندين برابر می کند.

                                     386enh Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024]

                                                                        ( number = ( 3,1,4,1,5,9@

                                               ( " letters = ( " this", " is ", "a" , "test@

                                ( "word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two $

                                                                          [woafont=dosapp.FON

 ۳- استفاده از برنامه ONSPEED :

اين برنامه يکی از بهترين برنامه های بالا برنده سرعت اينترنت ميباشد کارکردن با اين برنامه خيلی آسان است ونياز به آموزش ندارد . می توانيد اين برنامه راازهمين وبلاگ داونلود کنيد .در هنگام نصب اين برنامه بايستی به اينترنت متصل باشيد . اگر موفق نشديد در قسمت نظرات بنويسيد تا راهنماييتان کنم.

داونلود ONSpeed

      

۴- استفاده از Download Accelerator 7.۲ :

اين برنامه سرعت داونلود را تا ۳ برابر بالا ميبرد ميتوانيد اين برنامه را از همين وبسایت داونلود کنيد . نصب اين برنامه مانند برنامه های ديگر است اين برنامه در هنگام داونلود هر برنامه ای به طور خودکار اجرا می شود.

داونلود Download Accelerator 7.۲

تمامي حقوق براي وب سایت  www.cpu.dom.ir   محفوظ است.
Writed   By:mamad   
mailto:hacklord2@yahoo.com

   نظر يادتون نره